top of page

Nasze projekty

2015

Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości

Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości (CRP) jest w trakcie organizacji - uruchomienie planujemy w 2015 roku. CRP będzie oryginalną formą łączącą tradycyjny Inkubator Przedsiębiorczości z Kuźnią Pomysłów (wdrażanie innowacji) oraz Kuźnią Talentów (promocja osób szczególnie uzdolnionych).

2014

Karta Seniora

Karta Seniora to kolejny projekt wprowadzany przez fundację Start Pro i jest ona kierowana do osób po sześćdziesiątym roku życia. Karta Seniora jest ściśle powiązana z inicjatywą "Zakupy z Polecenia" i upoważnia posiadaczy do dodatkowych upustów i korzyści związanych z codziennymi zakupami.

2014

Zakupy z Polecenia

"Zakupy z Polecenia" to lokalna inicjatywa społeczna zrzeszająca małe firmy handlowe i usługowe. Uzyskaliśmy duże zainteresowanie ze strony przedsiębiorców (coraz więcej firm zgłasza się z zamiarem dołączenia) oraz klientów.

Korzyściami z udziału w ZZP są:

dla firm: zwiększenie liczby aktywnych klientów i wzrost ich lojalności

dla klientów: informacja o godnych polecenia miejscach zakupów i oferta rabatowa.

 

Więcej informacji zamieszczamy na stronie internetowej dedykowanej temu projektowi - zapraszamy do jej odwiedzenia: www.zakupyzpolecenia.pl

Nasze projekty w mediach

2014 wrzesień - Wirtualna Polska i Onet.pl

"Programy lojalnościowe nie tylko w wielkich sieciach handlowych"

 

"Programy lojalnościowe to nie tylko domena wielkich firm. Od 3 miesięcy lokalni przedsiębiorcy z okolic Grodziska Mazowieckiego organizują akcję

"Zakupy z polecenia". "​ czytaj dalej

2014 sierpień - Program I Polskiego Radia

Wyemitowany został wywiad z jednym z Członków naszej akcji "Zakupy z Polecenia".

2013

Audycja radiowa "Echo Biznesu"

Dzięki życzliwośći Radia Bogoria od 2013 roku możemy prowdzić cykliczną - cotygodniową audycję "Echo Biznesu". razem z naszymi goścmi - ekspertami rozmawiamy o ważnych dla biznesu kwestiach.

 

Poruszamy między innymi tematy z zakresu: ekonomii, reklamy, psychologii sprzedaży, podatkach, prawnych aspektach prowadzenia biznesu, inwestycji finansowych, inwestowania w nieruchomości, rekrutacji personelu, motywowania pracowników, poszukiwania zatrudnienia, rozwijania własnej kariery, etyki biznesu.

 

Opinie naszych słuchaczy stale wskazują nowe, aktualne tematy.

 

bottom of page