top of page
"ZMIANA PERSPEKTYWY ZMIENIA
ŻYCIE"
ŁĄCZYMY INTERESY
KLIENTÓW
I PRZEDSIĘBIORCÓW

O NAS

Misją fundacji jest rozwijanie przedsiębiorczości. Zarówno w obszarze biznesowym (sprawne działanie firm, ich kreatywność i ekspansywność), jak i ludzkim (kształtowanie pro-aktywnej postawy, decyzyjności, odpowiedzialności i determinacji).

Koncentrujemy się na działaniach dla mikro i małych przedsiębiorstw oraz dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą. 

WSPÓŁPRACA

Realizujemy projekty dzięki zrozumieniu i współpracy ze strony samorządów, organizacji społecznych, mediów oraz przede wszystkim - zaangażowaniu ludzi - którym bliska jest budowa silnej gospodarczo Polski.

AKTUALNOŚCI

Karta Seniora

 

 

W Milanówku oraz powiecie grodziskim

wprowadzona zostaje "Karta Seniora". Karta ta skierowana jest do osób po sześciedziątym roku życia i upoważnia posiadaczy do dodatkowych upustów oraz korzyści w ramach inicjatywy "Zakupy z Polecenia". Patronat nad akcją objął Starosta Powiatu Grodziskiego. Każdy kto chciałby otrzymać kartę powinien złożyć wniosek o wydanie karty w siedzibie fundacji. Karty będą imienne a ich ważność to rok czasu od daty wydania. Więcej informacji dotyczących korzystania z Karty Seniora dostępnych jest w Regulaminie a także na stronie: www.zakupyzpolecenia.pl

Targi Dobrego Smaku

Zapraszamy do miłego spędzenia czasu i niedzielnego spaceru na Targach Dobrego Smaku. Impreza ta będzie się odbywać co drugą niedzielę przez cały okres letni na ul. Warszawskiej w Milanówku, przy poczcie (Willa Matulka). Jest to wyjątkowe wydarzenie, gdyż po raz pierwszy w naszym mieście odbędzie się kiermasz zdrowego i smacznego jedzenia. Będzie można spróbować zarówno regionalnych smakołyków, jak i dań z całego świata. Organizowane przez nas targi to doskonała szansa aby ożywić handel w Milanówku dzięki umożliwieniu lokalnym przedsiębiorcomwyjścia z ofertą wprost do klientów.

KONTAKT

tel. (22) 3000-636

kom. 501-130-671

e-mail: biuro@startpro.pl

e-mail: info@zakupyzpolecenia.pl

NASZE PROJEKTY

Karta Seniora od 2014

 

Karta Seniora to kolejny projekt wprowadzony przez fundację Start Pro i jest on kierowany do osób po sześćdziesiątym roku życia. Karta Seniora jest ściśle powiązana z inicjatywą "Zakupy z Polecenia" i upoważnia posiadaczy do dodatkowych upustów i korzyści związanych z codziennymi zakupami.

Zakupy z Polecenia od 2014

 

"Zakupy z Polecenia" to inicjatywa społeczna zrzeszająca małe firmy handlowe i usługowe, która dynamicznie się rozwija i zyskuje uznanie klientów oraz przedsiębiorców.

Audycja radiowa Echo Biznesu od 2013

 

W Radiu Bogoria prowadzimy cotygodniowe spotkania z ekspertami. Gośćmi są osoby będące znawcami swojej dziedziny, inspirujące słuchaczy do przemysleń i do podjęcia działań.

bottom of page